parallax background

davetiyesepeti.com

Mutlu Gün Davetiyecinizdavetiyesepeti.com, siz değerli müşterilerimizin nikah, düğün, nişan, kına, sünnet gibi en mutlu, en heyecanlı günlerinde yanında olan davetiyeleri sağlamaktadır. Firmamız bu alanda en iyisi olmayı kendine ilke edinmiştir.

Bu bağlamda 2000 li yıllardan beri İstanbul matbaacılar sitesinde davetiye alanında sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi 2015 yılında internete taşıdık.

2018 yılında ise yılların birikimi ve tecrübesiyle Nova Davetiye markamızı oluşturarak müşterilerimizin beğenisine sunduk. İnternet sitemizde hem Nova Davetiye markamız hem de birlikte çalıştığımız farklı davetiye markaları ile siz değerli müşterilerimize seçkin ve uygun davetiye modelleri ile hizmet veriyoruz.

Hizmet içeriğimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak geliştirmenin önemine inanarak kaliteli, modern, zarif, sade davetiye modellerimizle sizler için çalışıyoruz.

İnternet sitemiz üzerinden davetiye modellerimizi inceleyebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilir ve iletişim numaralarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz matbaacılar sitesindeki mağazamızı ziyaret edebilir, dilerseniz siparişlerinizi iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaştırabilir ve ücretsiz kargo imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

 

MAĞAZAMIZ